Сенатор США назвав вибори у РФ нелегітимними

Сенатор США назвав вибори у РФ нелегітимними
18 марта 2024

Сенатор США від Республіканської партії Ліндсі Грем заявив, що нещодавні президентські вибори в РФ не є легітимними, і закликав адміністрацію президента США Джо Байдена підтримати занесення РФ до списку країн-спонсорів тероризму. Про це він сказав на брифінгу в Києві 18 березня, передає Інтерфакс-Україна.

"Перше, що стосується виборів Путіна, - вони не легітимні. Він не є легітимним президентом. Він очолює терористичну державу. Тому моєю відповіддю на його обрання буде внесення законопроєкту, коли я повернуся до Вашингтона, що оголошує Росію державою, яка спонсорує тероризм за американськими законами, тому що це так і є", - зазначив Грем.

Сенатор додав, що йому "шкода російський народ, який змушений жити в путінській державі".

Він підкреслив, що вважає вибори, які відбулися в РФ, фікцією, а Путін - "військовий злочинець, а не легітимний лідер".

"І я закликаю адміністрацію Байдена підтримати занесення Росії до списку держав, що спонсорують тероризм за американським законодавством", - сказав Грем.

Також він відзначив слабкість санкцій і те, що економіка Росії занадто сильна.

"Нам потрібно подвоїти зусилля з боротьби з її економічними активами. Так, якщо Росію буде віднесено до категорії держави, що спонсорує тероризм, вторинні санкції стануть більш значущими. І такі країни, як Індія, Китай та інші, які ведуть бізнес з РФ, будуть робити це на свій страх і ризик", - заявив сенатор.

Нагадаємо, сенатор США Грем змінив свою думку щодо проведення виборів в Україні. Тепер він вважає, що під час війни це робити недоцільно.<

Источник:  ua.korrespondent.net
Короткая ссылка на новость: https://informer.com.ua:443/~Tgq7J