Очікуємо рішення по конфіскації активів РФ на саміті G7 - радник голови ОП

Очікуємо рішення по конфіскації активів РФ на саміті G7 - радник голови ОП
5 июня 2024

Розширення антиросійських санкцій буде однією з тем обговорення на зустрічі Великої сімки (G7). Про це заявив по відеозв'язку у ході першого Саміту свободи США-Україна Владислав Власюк, радник керівника Офісу президента Андрія Єрмака, секретар санкційної групи Єрмака-Макфола, повідомляє Еспресо.

"Ми зустрічаємося з міжнародними експертами. Ми хочемо розробити певні підходи, критерії разом з ними для того, щоб представити їх відповідно у ті інстанції, які потрібно,та зробити успішну розробку ось таких рекомендацій, включно з конфіскацією активів і інших речей, які будуть включені в ці санкції. Під час зустрічі Великої сімки це буде одна з тем. Ми будемо сподіватися, що це буде потужне рішення по конфіскації активів Росії й надання позики Україні ", - сказав Власюк.

Він додав, що раніше вже відбулися консультації у Вашингтоні щодо розширення санкцій проти Росії.

Нагадаємо, лідери країн Великої сімки зберуться на саміті в Італії 13-14 червня та обговорять підтримку України. Очікується, що участь в саміті G7 також візьме президент України Володимир Зеленський.

А тим часом у Вашингтоні розпочався Саміт свободи США-Україна, який триватиме 5-7 червня. Співорганізатором саміту стала Національна асоціація підприємств оборонної промисловості України (NAUDI).<

Источник:  ua.korrespondent.net
Короткая ссылка на новость: https://informer.com.ua:443/~6OyWT