В трьох областях відновили енергопостачання для 37 тисяч споживачів

В трьох областях відновили енергопостачання для 37 тисяч споживачів
15 мая 2024

Ремонтно-відновлювальні бригади ДТЕК з 6 по 12 травня повністю або частково відновили електропостачання в 65 населених пунктах Донецької, Дніпропетровської та Київської областей, які були знеструмлені через обстріли рашистів. Загалом електрику повернули 37 тисячам споживачів, повідомила пресслужба енергокомпанії.

"Через бойові дії на Донеччині продовжуються руйнування енергетичних об’єктів. Але одразу після дозволу військових та ДСНС ремонтні бригади приступають до відновлення електропостачання. Тут минулого тижня енергетикам ДТЕК вдалося повернути електрику в оселі 30 тисяч родин прифронтового регіону", - говориться в повідомленні. 

На Дніпропетровщині, яка також постійно страждає через російські обстріли, відновили електропостачання для 6,1 тис. абонентів.

"8 травня внаслідок чергової ракетної атаки по Київській області уламками були пошкоджені електромережі, що забезпечували світлом тисячу родин у Вишгородському районі. Енергетикам вдалося оперативно повернути світло усім клієнтам, що були знеструмлені внаслідок цієї атаки", - додали у ДТЕК. 

Тижнем раніше енергокомпанії довелося ремонтувати світло для 112 тисяч абонентів в Донецькій, Дніпропетровській та Одеській областях.

Источник:  ua.korrespondent.net
Короткая ссылка на новость: https://informer.com.ua:443/~yQF3x