Уряд Польщі пригрозив Україні новими торговими обмеженнями

Уряд Польщі пригрозив Україні новими торговими обмеженнями
21 февраля 2024

Поляки можуть ввести нові обмеження на імпорт української продукції, якщо не вдасться домовитись з українськими колегами. Про це заявив заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак в ефірі Polsat New.
 
"Польський уряд може запровадити додаткові обмеження" - сказав чиновник.
 
Він зазначив, що сьогодні, 21 лютого, мають пройти переговори міністра Чеслава Сєкерськиого з українським колегою Миколою Сольським.
 
"Побачимо, як поводитимуться українці, яку політику будуть проводити щодо експорту до Польщі, чи захочуть вони домовитися", - сказав Колодзейчак.
 
Польський чиновник заявив, що "м'яч на боці України", а форма протесту фермерів свідчить про масштаби невдоволення в селах, яке було спричинене поганою аграрною політикою протягом багатьох років. 
 
"Це також акція, яка яскраво показує, що сьогодні робить Україна. Я це чітко кажу, я звернувся до президента Зеленського: зосередьтеся на своїй політиці, у вас теж є проблеми в країні", - зазначив політик.

Нагадаємо, 20 лютого польські фермери розпочали масштабну блокаду кордону з Україною.  Ближче до вечора протестувальники послабили обмеження на кордоні.
 
У відповідь на дії поляків українські перевізники розпочали власну акцію протесту на кордоні. Польські вантажівки впускатимуть на територію України з тією затримкою, з якою поляки пропускають українські.

Президент Володимир Зеленський розкритикував блокування польськими фермерами пунктів пропуску на кордоні з Україною, закликавши до спільних та раціональних рішень цієї ситуації.
Источник:  ua.korrespondent.net
Короткая ссылка на новость: https://informer.com.ua:443/~jw7kp