Україна на чверть збільшила видобуток вугілля

Україна на чверть збільшила видобуток вугілля
2 апреля 2024

Видобуток вугілля на державних шахтах України впродовж кількох місяців перевищує довоєнні показники. З початку року обсяги зросли на 24%, повідомило Міністерство енергетики у вівторок, 2 квітня.

Якщо у березні 2022 року на державних вугледобувних підприємствах було видобуто 173 тисячі тонн і ця цифра протягом тривалого часу зменшувалася, то у січні 2024 року видобуток склав 178 тис. т вугілля, у лютому – 197 тис. т, а за підсумками березня видобуток склав 221 тис. т – це на 24% більше, ніж у січні, – йдеться у повідомленні.

Зросли і середньодобові показники видобутку. Якщо у вересні вугільники в середньому видобували за добу 4,1 тис. т, то вже у березні – 7,1 тис. т.

Завдяки зростанню видобутку вугілля на державних підприємствах нарощуються і його запаси на складах енергетичних підприємств. На кінець березня на складах ТЕЦ і ТЕС було накопичено майже 1 млн 208 тис. т вугілля, що на 508 тис. т більше, ніж передбачалося планом.

Раніше повідомлялося, що Україна перевищила план по накопиченню вугілля. Це дало змогу успішно завершити опалювальний сезон.

Источник:  ua.korrespondent.net
Короткая ссылка на новость: https://informer.com.ua:443/~yg0R2