Тіньовий ринок сигарет скоротився до 18% - Укртютюн

Тіньовий ринок сигарет скоротився до 18% - Укртютюн
19 июня 2024

За останні півроку помітно знизився обсяг незаконної торгівлі тютюновими виробами. Це стало можливим завдяки активним діям правоохоронних і контролюючих органів, а також рішучій позиції легального бізнесу, заявили в Українській асоціації виробників тютюнових виробів Укртютюн.

"За даними останньої хвилі дослідження КАНТАР Україна, частка тіньового сектору тютюнового ринку у квітні 2024 року знизилась до 18% від загального обсягу ринку. Це перший приклад за останні чотири з половиною роки, коли зниження тіньового ринкувідстежується послідовно протягом двох хвиль дослідження", - говориться в заяві.

За словами генерального директора асоціації Наталії Фесюн, наразі необхідно продовжувати послідовну боротьбу з нелегальною торгівлею сигаретами.

"Зупинка на досягнутому означала б реактивне зростання тіньового сектору тютюнового ринку, який неодноразово демонстрував надзвичайну адаптивність і високу резистентність до дій правоохоронців, застосовуючи креативні підходи до виходу з кризових ситуацій. Узв’язку з цим Укртютюн підтримує дії Національної поліції України, Бюро економічної безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної податкової служби України, Державної митної служби України та Офісу генерального прокурора у сфері протидії незаконній торгівлі тютюновими виробами", -  сказала вона.

Нагадаємо, 10 червня Національна поліція повідомила про знешкодженняна Київщині масштабного підпільного виробництва сигарет. А наприкінці травня Бюро економічної безпеки вилучило незаконну лінію з виробництва сигарет.

За інформацією БЕБ, з початку року правоохоронці в рамках роботи міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 млн пачок нелегальних сигарет.<

Источник:  ua.korrespondent.net
Короткая ссылка на новость: https://informer.com.ua:443/~1RGOr