Блокада кордону: Україна виконала всі умови польських перевізників

Блокада кордону: Україна виконала всі умови польських перевізників
27 февраля 2024
 
Уряд України виконав усі домовленості для запобігання блокуванню кордону польськими перевізниками. Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури у вівторок, 27 лютого.

"Отримуємо сигнали про начебто приєднання до блокади польських фермерів також і перевізників. Останні призупинили свій протест після домовленостей з Міністерством інфраструктури Польщі. Частину з цих домовленостей складали пункти, на які погодилось наше Міністерство. Ми дотримали свого слова та виконали все, що обіцяли", - заявив заступник голови відомства Сергій Деркач.
 
Зазначається, що польська сторона "робить все, що від неї залежить", щоб перевізники не відновили свій протест. Водночас навіть без страйку перевізників нині у Польщі заблокованими залишаються понад 2000 вантажівок.
 
У Мінінфраструктури повідомили, що звернулися до Єврокомісії з проханням прискорити процес підготовки до продовження транспортного безвізу для України.

Нагадаємо, польські перевізники планують приєднатися до фермерів та 1 березня відновити протести на кордоні з Україною.
 
Наразі на кордоні з Україною продовжуються протести польських фермерів. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль запропонував Польщі "План взаєморозуміння" з п’яти кроків, який покликаний розблокувати кордон на тлі протестів польських фермерів.
Источник:  ua.korrespondent.net
Короткая ссылка на новость: https://informer.com.ua:443/~KPHL5