В Міненерго назвали мету ударів Росії по енергосистемі України

В Міненерго назвали мету ударів Росії по енергосистемі України
31 марта 2024
 
Метою масованих ударів Росії по енергетичній системі України є тотальний блекаут країни, дестабілізація системи та деморалізація всіх українців. Про це заявив заступник міністра енергетики Микола Колісник в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що росіяни здійснюють комбіновані атаки по генерації, по розподілу, транспортуванню електричної енергії, оскільки їхньою метою, фактично, є тотальний блекаут. 
 
"Об'єкти атаки роззосереджені по всій території України. Тому ми можемо сказати, що метою ворога є системна атака на об'єкти енергетики з метою не дати населенню забезпечити свої побутові потреби, дестабілізувати моральну ситуацію, адже інфраструктура є розвинена", - сказав Колісник.
 
Заступник міністра енергетики системи наголосив, що газотранспортна система і ПСГ є стійкими, оскільки розраховані на значно більші проєктні потужності. 
 
"Фактично, дії ворога скоріше націлені на те, щоб поселити певний страх в іноземців, дестабілізувати ситуацію. Але система на сьогодні працює стабільно, виконуються всі заявки на відбір та подачу газу. Ми робили певні прогнозування та навчання для того, щоб підготуватись до таких атак та зрозуміти всі потенційні ризики, вивчити їх", -  заявив він.
 
Нагадаємо, 22 березня росіяни здійснили наймасштабнішу атаку по енергетиці України. 29 березня атакували енергетичні об’єкти у шести областях, після чого у низці регіонів запровадили аварійні відключення.
Источник:  ua.korrespondent.net
Короткая ссылка на новость: https://informer.com.ua:443/~4W21x