Доказів про зиск Пашинського у справі про нафтопродукти немає - ЗМІ

Доказів про зиск Пашинського у справі про нафтопродукти немає - ЗМІ
8 марта 2024

У слідчих НАБУ та САП наразі відсутні докази руху коштів по рахунках колишнього народного депутата Сергія Пашинського у справі про заволодіння нафтопродуктами. Про це повідомляє видання Телеграф з посиланням на представника державного обвинувачення Олександра Снєгірьова.

"Оскільки захист вказує, а що ж отримав Пашинський від тої діяльності, то ми грошові кошти, от щоб прямо отримані за нафтопродукти, до рахунку Пашинського принаймні поки що не довели. Може, ніколи не доведемо", - повідомив Снєгірьов у четвер, 7 березня, в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду України під час розгляду скарги Пашинського на рішення нижчої судової інстанції щодо запобіжного заходу.

За результатами розгляду скарги Пашинського Апеляційна палата ВАКСу залишила без зміни міру запобіжного заходу для екснардепа у вигляді арешту із альтернативою у вигляді застави.

Нагадаємо, 12 лютого Служба безпеки України заявила про повідомлення про підозру колишньому народному депутату, його бізнес-партнеру та ще чотирьом особам у справі про незаконне привласнення нафтопродуктів і завдання державі майже 1 млрд гривень збитків. 

Сам Пашинський стверджує, що кримінальна справа проти нього пов'язана з діяльністю на посаді голови Національної асоціації підприємств оборонної промисловості України: її нібито ініціювали через звернення про розкрадання 240 млн євро при закупівлі зброї. <

Источник:  ua.korrespondent.net
Короткая ссылка на новость: https://informer.com.ua:443/~4RUAs